Srpen 2015

Do you have a bucket list?

27. srpna 2015 v 19:54 | Clary Clair |  Other
Ahoj všichni!

After: Polibek

22. srpna 2015 v 0:00 | Clary Clair |  Books
Ahoj všichni!
Zdravím vás u nového článku. Tentokrát to bude knižní recenze na knihu After: Polibek :)

Autor: Anna Todd
Název: After: Polibek
Nakladatelství: Yoli
Rok vydání: 2015
Počet stran: 528
Série: After (1.díl)

Anotace:
Tessa má všechno - žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct - Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala...
A to po všech stránkách - dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to - i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?

Můj názor:
Myslím, že čtenáři téhle knihy se dělí na 2 tábory.
První je ten, kterým se kniha líbí a druhým je ten, kterým ne. Mě osobně se kniha líbila. Před tím než kniha vyšla jsem ji četla na wattpadu, takže jsem ji teď četla po druhé. Je to ten typ knihy, která se rozhodně nebude líbit každému. Někteří knihu odsuzují protože si myslí, že je jen o sexu a o tom, že se dva nesnášejí, a přitom bez sebe nemohou být.
Ano, z části ta kniha je opravdu o tom, ale musíme brát na vědomí, že je to fan fiction, která se do knižní podoby dostala díky štěstí. Mě osobně se kniha moc líbila. Opravdu jsem ji přečetla na jeden nádech. A i když jsem četla v angličtině ty zbylé díly budu se těšit na české zpracování.Zaujala vás kniha?Jsem zpátky aneb velká omluva.

20. srpna 2015 v 19:43 | Clary Clair
Ahoj všichni!
Moc se omlouvám za mou velkou neaktivitu. Měla jsem toho v poslední době hodně. Od rána do večera jsem byla pryč, a když jsem se dostala k počítači neměla jsem na psaní článku ani náladu.
Taky se omlouvám za to, že jsem nenapsala omluvu dřív, ale zapoměla jsem heslo. Teď jsem zpět a mám spoustu plánů na články.

Ohledně Affs, které jsem měla a nejspíš už neplatí. Opravdu se omlouvám.
Affs už stejně úplně ruším, protože nechci aby měl někdo pocit, že se musí na můj blog podívat a napsat komentář.

Od soboty by měli pravidelně vycházet články :)