Prosinec 2014

Fun :D

22. prosince 2014 v 16:40 | Clary Clair |  Other
Ahoj, jelikož se blíží vánoce, a já nechtěla děat takvé to článkové klišé. Rozhodla jsem se přidat pár videí pro zabavení :)

WIERD THINGS ALL COUPLES DO
INSTAGRAM VS. REAL LIFE

13 THINGS ONLY SIBLINGS UNDERSTAND


Jaké se vám líbilo nejvíc? :)

SWEENEY TODD

19. prosince 2014 v 12:41 | Clary Clair |  Music

Anotace:
Nespravedlivě odsouzenému Benjaminu Barkerovi, který musí ve vězení na druhé straně světa strávit celých 15 let se podaří uniknout do Londýna a je plně rozhodnutý pomstít svou rodinu i zmařené roky. V Londýně se setká se svou novou společnicí, paní Nellie Lovettovou, změní si identitu na Sweeneyho Todda a začne provozovat svou starou živnost - holičství. Jeho salón je těsně nad pekařským krámkem, kde paní Lovettová peče své masové bochánky. Todd se zaměří především na svého úhlavního nepřítele, soudce Turpina a jeho poskoka Bamforda, kteří jej nespravedlivě odsoudili. Když se na scéně objeví konkurenční holič, okázalý Ital Pirelli, Sweeneyho identita je zásadním způsobem ohrožena a proto se rozhodne sprovodit jej jedním řezem břitvy ze světa. Zpočátku sice netuší, jak se zbavit těla, ale tento problém záhy vyřeší paní Lovettová, která vzniklou situaci bere jako východisko ze své svízelné situace. Její obchod upadá, a proto začne masové bochánky plnit lidským masem. Masové bochánky paní Lovettové se záhy stanou londýnskou senzací, její obchody rostou a ona začne snít o životě respektované dámy. Sweeney však sní jen a jen o pomstě - ke škodě své i svého okolí...

Můj názor:

Sweeney Todd je pro mě klasikou. Je to muzikál s hororovou tématikou. Hlavní roli hraje Johnny Depp a Helena Bonham Carter. Tenhle film režíroval Tim Burton a mylím, že taky díky němu je tenhle film úžasný.

Příběh je o Benjaminu Barkerovi, který je holičem. Bohužel má jednoho mocného nepřítele, a tím je soudce. Soudce je totiž zamilovaný do Benjaminovy ženy, a chce se ho nějak zbavit. Pošle tedy Benjamina do vězení.
Po patnácti letech se Benjamin vrací do Londýna, a vydá se na místo kde předtím bydleli.
Bohužel tam nenajde ani ženu, ani dceru. Najde tam paní Lovettovou, která prodává masové bochánky. Ta mu řekne pravdu o jeho ženě a dceři. Benjaminovu dceru drží soudce u sebe doma a Benjamin začne budovat pomstu.
Změní si jméno na Sweeney Todd, aby ho nikdo nepoznal a vrátí se ke své staré živnosti, kterou je holičství.
Když jeho tajnou identitu odhalí místní holič, Benjamin mu podřízne krk. Později když se s paní Lovettovou baví co s tělem udělají, napadne ji že začne její bochánky plnit lidským masem.
Masové bochánky se stanou senzací a Benjamin buduje pomstu.

Trailer:

Ukázka z filmu:


Viděli jste, co na film říkáte? :)

7 smrtelných hříchů knihomola

17. prosince 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Other
Do tohohle tagu mě nominovala Tina, které tímto moc děkuju :)

Vánoční písničky :)

15. prosince 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Music
Ahoj všichni!
Jelikož brzo budou vánoce, budou tady sem tam nějaké ty vánoční články. Nechci sem dávat články jenom o vánocích. Budou tady i normální články. Ale dnes, bych se chtěla zaměřit na písničky, které poslouchám o vánocích.
Každý rok, minimálně 2 tádny před vánoci, začnu poslouchat vánoční písně. Tady jsou mé nejoblíbenější.

Christina Perri - Have yourself a merry little Christmas


On my wishlist 12 :)

13. prosince 2014 v 12:11 | Clary Clair
Rodina Rouxova má pošetilou lásku ve vínku, což nevěští nic dobrého pro její nejmladší členku, Avu Lavender. Ava - skoro ve všech ohledech normální dívka - se narodila s křídly.
Ve snaze pochopit tuto svou zvláštnost a s rostoucí touhou zapadnout mezi své vrstevníky se šestnáctiletá Ava odváží do světa, naprosto nepřipravená na to, co ji může čekat, a naivní vůči zvráceným pohnutkám ostatních lidí. Lidí, jako je třeba zbožný Nathaniel Sorrows, který si Avu splete s andělem a jehož posedlost dívkou s křídly vygraduje v noci oslav letního slunovratu.
Tu noc se nebe roztrhne, vzduchem se mezi poletujícím peřím řinou provazce vod a osud Avy i její rodiny nabírá na ničivé kadenci....

A jakou knížku by jste si vybrali vy? :)

Vánoční filmy, bez kterých si neumím vánoce představit.

10. prosince 2014 v 9:45 | Clary Clair
Jelikož budou brzo vánoce, a já se na ně strašně těším. 
Rozhodla jsem se udělat článek, o mích neoblíbenějších vánočních filmech. Na které se vždycky strašně těším.

Jsem zpět!

8. prosince 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Other
Ahoj, jsem zpátky!
Vím, že jsem byla neaktivní dýl, než jsem čekala a moc mně to mrzí. Bohužel jsem něměla čas, protože jsem se připravovala na Mikuláše.
Poprvé jsem šla koledovat a musím říct, že to bylo celkem fajn. Ale byla jsem strašně promrzlá a utahaná :D
Tento článek, je takový kratší, ale ve středu bude mnohem delší :)
Obýhat AFFS, začnu dneska večer :)
A jak jste se měli vy? :)