Září 2014

If i stay MUSIC + můj názor :)

30. září 2014 v 15:49 | Clary Clair |  Music
Ahoj, jak už jsem se zmiňovala ve Thinks that made my Thursday. Ve čtvrtek jsem byla na ÚŽASNÉM filmu If i stay.
Musím říct, že jsem se do něho zamilovala během prvních pár minut.
Ve filmu se objevilo mnoho písní. Jsem strašně ráda za to, že Adama hraje Jamie Blackley, protože je to úžasnej zpěvák a taky kytarista. :)

Nové knihy za ŘÍJEN 2014

26. září 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Books
Ahoj, omlouvám se že jsem nepřidala nové knihy za Září. A proto vám to chci vynahradit těma říjnovéma :)

1. Manželovo tajemství: Liane Moriarty


Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.
Datum vydání: 22.10 2014
Nakladatelství: Ikar
Počet stran: 392

2. Věk X 2- Nesmrtelná koruna : Richelle Mead

Justin a Mae nadále plní svou misi, pak ovšem dojde k zásadnímu zlomu v běhu událostí.Jsou přiděleni k delegaci Luciana Darlinga,Justinova starého přítele a zároveň tak trochu protivníka.Společně se vydávají na území Arkádie,nebezpečného souseda RUNA.
V tamní společnosti jsou ženy stále majetkem mužů a náboženství a vláda splývají v jedno.Justin,který se sám ještě těžce smiřuje s vlastním bohem,zde objevuje skutečně mocné síly.Mezitím Mae,která jen velmi neochotně hraje roli Justinovy milenky,plní vlastní soukromou misi:hledá svou nevlastní neteř,které se její rodina před lety zřekla a nechala ji unést za hranice.
Ani jeden z našich hrdinů si zpočátku nevšimne ,že jejich snaha zastavit v Arkádii návrat bohů může být velmi brzy zmařena...
Datum vydání: 8.10 2014
Nakladatelství: Domino
Počet stran: 500

3. Milenka mého muže: Lucy Dawson

Zjistíte, že je vám nevěrný. Odkráčíte středem, nebo začnete bojovat?
Mia je přesvědčená, že našla svou životní lásku. Toho pravého. Muže, se kterým zestárne. Tohle přece žena pozná, ne?
Textovka v Peteho telefonu ji krutě vyvede z omylu. Takže on má milenku... Jakmile přejde počáteční šok, Mia se rozhodne bojovat. Ne, nezahrne Peteho výčitkami ani ho neopustí. Vždyť oni dva patří k sobě! Plna odhodlání se snaží o své sokyni zjistit co nejvíc, aby ji mohla zničit. To by přece na jejím místě udělala každá.
Postupně se Mia začne zamotávat do vlastních lží i nastražených pastí a čím dál víc ohrožuje to, co původně chtěla zachránit. Posedlost je vskutku špatný rádce a Mia zanedlouho začne váhat, jestli se nedopustila největší chyby ve svém životě. Jak ale v zoufalství poznat, že už jsme zašli příliš daleko?
Datum vydání: 31.10 2014
Nakladatelství: Domino
Počet stran: 300

4. Všechno mi řekni: Lisa Jackson

Zabila vlastní dítě, nebo je další obětí téhož vraha?
Ve městě Savannah má být propuštěna z vězení všemi nenáviděná Blondell O´Henryová. Před dvaceti lety byla odsouzena za vraždu své nejstarší dcery a těžké ublížení na zdraví svých dalších dvou dětí. Obžaloba tenkrát uspěla s tvrzením, že Blondell spáchala hrůzný čin proto, aby mohla být se svým milencem. Ovšem nyní její syn změnil výpověď a obrátil celý případ vzhůru nohama...
Novinářka Nikki Gilletteová je odhodlána zjistit pravdu. Vedou ji k tomu důvody profesní, ale též osobní: zavražděná dívka byla totiž její kamarádka. Onoho krvavého večera jí telefonovala, chtěla se sejít a svěřit jí jakési tajemství, ale Nikki nepřišla. Zahlcena výčitkami svědomí se nyní pouští do pátrání s takovou vervou, že nevnímá, jakému nebezpečí se vystavuje.
Z hlubin dvacet let starého případu se vynořují stále nové okolnosti, které tehdejší vyšetřovatel přehlédl. A pak se rozpoutá série dalších vražd. Znamená to snad, že je dívenčin vrah stále na svobodě, anebo jde o nové, ještě temnější zlo? Nikki nakonec odhalí, co se před dvaceti lety skutečně stalo, avšak odpovědi nalezne možná příliš pozdě na to, aby si zachránila život...
Datum vydání: 15.10 2014
Nakladatelství: Domino
Počet stran: 400

5. Pekáč buchet: Kakteřina Petrusová

ONA
Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára.
ON
Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš.
Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší.

Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.
Datum vydání: 13.10 2014
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 152

6. Pokud zůstaneš: Courtney Coleová

Čtyřiadvacetiletý Pax je rozmazlený potetovaný darebák bez špetky odpovědnosti. S oblibou vyhledává společnost pochybných žen, obvykle otupělý drogami a alkoholem. Dívky ze špinavých barů ochotně vyhoví všem jeho požadavkům, stačí jim před nosem zamávat bílou pilulkou. Pax už nejednou překročil hranice zákona, ale vlivný otec ho z problémů pokaždé vysekal.
No Pax nebyl takový vždy. Po matčině smrti se snažil být vzorným synem, jakého si otec přál. Bolest a smutek ze ztráty milované matky však mezi otcem a synem vytvořili nepřekonatelnou propast. Jen on ví, s jakou prázdnotou v duši každý den bojuje. V noci ho budí noční můry, a přestože otec zná jejich příčinu, mlčí.
Jednoho dne do Paxovho života vstoupí umělkyně Mila, krásná, něžná, příliš dobrá pro takového darebáka. Je jako kyslík, který potřebuje pro život. Vzpomínky na den matčiny smrti nabírají ostřejší kontury a Pax zoufale potřebuje pomoc, dokud se zcela nezničí. Jen Mila ho může vytrhnout ze skličující samoty, pokud se Pax včas vzpamatuje. Postačí to však na to, aby s ním zůstala navždy?
Datum vydání: 1.10 2014
Nakladatelství: Yoli
Počet stran: 280

7. Hrej férově: Emma Hart

Její minulost je plná utrpení. Jeho minulost zase plná bolestných zklamání. A i přesto je jediným na světě, kdo jí připomene, že je pro co žít.
Abbi Jenkinsová už ani nedoufala, že by někdy opustila zdi ústavu pro duševně choré, kde musela strávit celý poslední rok. Že se jí to povedlo, však neznamená, že by zapomněla, co všechno jí Pearce provedl. Moc dobře ví, že jedinou šancí, jak se vyrovnat s depresemi, které mí každý den ničí mysl, je balet, který je pro ni víc než jen pouhým koníčkem. Balet na prestižní umělecké škole Julliard v New Yorku je tím jediným, co jí dává touhu žít. Něco k čemu se může upnout.
Blake Smith opustil Londýn z jednoho jediného důvodu, a to i přesto, že nikdy nechtěl utíkat před bolestnou minulostí. Po příjezdu do New Yorku je plně odhodlaný, že splní slib, který dal sestře a dostane se na Julliard. Nikdy však nepředpokládal, že bude ve stejné třídě s Abbi - dívkou, jejíž oči jsou plné smutku a utrpení. Utrpení, jaké on sám dobře zná. Každá hodina, kterou spolu stráví, je sbližuje víc a vic. A Blake už nemůže dále bojovat s nutkáním ochránit ji samu před sebou.
Čím více se dozvídají o své minulosti, tím více se musí ptát sami sebe, zda existuje ještě něco, co by je mohlo zachránit...
Datum vydání: 1.10 2014
Nakladatelství: Galetea
Počet stran: ?

8. Beze snů: Josephine Angelini

Středoškolačka Helen z ostrova Nantucket je polobohyní. Patří totiž k rase Následníků, k potomkům řeckých bohů, kteří mají mnohá nadpřirozená nadání, ale jejich životy poutají prastaré zákony a kletby. Jedním z největších prokletí jsou Furie, které nutí Následníky z různých rodů, aby se mezi sebou zabíjeli ve jménu dávné krevní msty. A Helen je zřejmě jediná, kdo si s Furiemi může poradit. Jen ona totiž dokáže sestupovat do podsvětí a hledat přízraky pomsty ve strašlivé říši pána mrtvých.
Neustálé cesty do pekla a naprostý spánkový deficit si ale brzy začnou vybírat svou daň. Helen je unavená, nemocná a ke všemu ještě zoufalá ze své zakázané lásky k dalšímu Následníkovi - Lucasovi. Když už se zdá, že za pátrání po Furiích dívka zaplatí tu nejvyšší daň, získává náhle v podsvětí pomocníka: tajemného a nádherného mladíka, potomka krásné Afrodity…
Helen jako poutník podsvětím ví, že láska je silnější než smrt. Ale je také silnější než prastaré kletby?
Datum vydání: 27.10 2014
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 432

Elusion: Claudia Gabel, Cheryl Klam

Chcete žít v bezproblémovém světě, kde se splní každé vaše přání? Chcete mít možnost vybrat si libovolné místo na Zemi či ve Vesmíru a v okamžiku se tam ocitnout? Chcete zapomenout na svůj reálný život a dělat si, cokoli jen chcete? V tom případě vítejte v Elusion - v dokonalém virtuálním světě.
Regan byla vždy velkou zastánkyní Elusion, ještě aby ne - její otec tento nový svět naprogramoval a její nejlepší kamarád Patrick teď řídí firmu, která tuto snovou virtuální realitu vydává. Avšak od otcovy nečekané smrti do Elusion nevstoupila. Navíc se začínají šířit zvěsti, že celý program není tak bezpečný, jak tvrdí oficiální představitelé firmy. A tvrzení o návykovosti a nebezpečnosti přicházejí i z velmi důvěryhodných zdrojů - například od Joshe, absolventa vojenské akademie a skvělého programátora. Regan se pustí do osobního vyšetřování a postupně odhaluje spletitou síť lží a tajemství. A zjistí, že bude muset volit mezi láskou a věrností… a její rozhodnutí ovlivní životy milionů lidí.
Fantastický příběh z blízké budoucnosti o svůdné povaze virtuálního světa, v němž můžete uskutečnit všechno, co chcete
Datum vydání: 20.10 2014
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 344

Vzkaz v láhvi: Nicholas Sparks

Záhadný neznámý vhodí do moře láhev s dopisem a mořské proudy ji odnesou až k pobřeží mysu Cod. Tam vstoupído života osamělé Theresy, rozvedené matky dvanáctiletého syna. Obsah milostného dopisu ji chytí za srdce a přiměje ji pustit se do pátrání po jeho autorovi. Láhev se vzkazem tak navždy změní životy dvou lidí, kteří by se jinak nikdy nepotkal
Datum vydání: 6.10 2014
Nakladatelství: Ikar
Počet stran: 336

Podivné zásnuby: Amanda Quick

Amity Doncasterová cestuje po celém světě a je zvyklá na dobrodružství a riziko. Benedict Stanbridge je vědec a špion pro Korunu a čelil už nebezpečí v nejtemnějších koutech dalekých zemí. Náhle však oba čelí hrozbě, jež se nachází až neuvěřitelně blízko jejich domovu...
Člověk nečeká, že bude unesen na londýnské ulici za denního světla, avšak Amity Doncasterová jen stěží vyvázne životem, když je vhozena do kočáru mužem třímajícím nůž v černé masce, který jí šeptá do ucha ty nejodpornější posměšky a výhrůžky. Zachrání ji jen její rychlé uvažování a tajná zbraň... prozatím.
Avšak netvor, známý v tisku jako Ženich, který za sebou zanechává ženské oběti, přežije zranění, jež mu způsobila, a brzy se zase pustí do své otřesné práce. Je posedlý jejím skandálním vztahem s Benedictem Stanbridgem - klepy o hodině strávené o samotě v lodní kajutě přelétly Atlantik rychleji než jakékoliv plavidlo. Benedict však odmítá připustit, aby tato odvážná a důvtipná žena zaplatila takovou cenu.
Pro ženu a muže, kteří jsou v exotických dálavách země jako doma, je nejlepším řešením vzít nohy na ramena. Oba však chtějí ukončit Ženichův teror nad Londýnem a spojí síly, aby se jim to podařilo. Zatímco se připravují na konfrontaci s nevyrovnaným zločincem v srdci velkoměsta, jež milují, musí oba čelit pocitům, kterým ani jeden z nich nemůže utéct...
Datum vydání: 10.10 2014
Nakladatelství: Baronet
Počet sttran: 352

Hra lží 5- Na mou duši: Sara Shepard

Být mnou není snadné…
Když jsem před dvěma měsíci zemřela, můj vrah nechal mému dvojčeti vzkaz: buď se stane mnou, nebo ať se rozloučí se životem. Emma plní úkol na výbornou. Dokonce urovnala vztahy s mou adoptivní rodinou. Jen jediná věc se jí pořád nedaří - vyřešit mou vraždu. Pak se v Tucsonu objeví naše biologická matka - žena, která nás obě postupně opustila. Emma se s Becky neviděla dvanáct let, ale ta ji okamžitě pozná - jako Emmu. Jedná se o mateřský instinkt… nebo Becky ví, že já už se odebrala na onen svět?
Datum vydání: 1.10 2014
Nakladatelství: BB Art
Počet stran: ?

Papírová města: John Green

POZOR! PAPÍROVÁ MĚSTA VÝJDOU V ŘÍJNU 2x.
1.10 2014- vydá nakladatelství Yoli
22.10 2014- vydá Knižní klub
V Paper Towns se vám dostane příběhu o dospívání. Margo už se dávno s Quentinem nebaví a přátelí se s jinými, a na škole je považována za legendu. Může za to zejména její nespoutanost a časté dobrodružné několikadenní výpravy, kdy její rodiče šílí strachy i vzteky. Jednoho dne však Margo nečekaně zaklepe na Quentinovo okno a uprostřed noci ho vtáhne do jednoho z margovského dobrodružství. Druhý den se Margo neukáže ve škole, pak ani další. A Quentin zjistí, že pro něj zanechala vodítko, jak ji najít… Quentin začne pátrat a čím víc se noří do záhadného zmizení, tím méně si je jistý, kým vlastně Margo byla a jestli ji vůbec znal. Co vlastně chce on sám? A co jsou papírová města, na která Quentin ve spojitosti s Margo neustále naráží?

Tím všechno začíná: Robyn Schneider

Ezra Faulkner, tenisová hvězda a všeobecný školní mazánek, je přesvědčený, že na každého v životě čeká nějaký průšvih. Je jedno, jak obyčejně člověk žije, někde za rohem na něj číhá menší nebo větší tragédie, která mu obrátí svět naruby a kterou teprve všechno začíná. V Ezrově případě je tou tragédií bouračka, která mu sice vzala veškeré vyhlídky na kariéru v tenise, ale zato mu otevřela úplně nové dveře a Ezra se nestačí divit, co všechno ho může potkat na debatních turnajích nebo jak je svět malý a jak krutě někdy osud zaplétá lidské příběhy.
Palčivě vtipná kniha o tom, že ze samého středu na úplný kraj je to někdy jen krůček, a naopak. A přesto se zpátky nechce…
Datum vydání: 1.10 2014
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 308


Zaujala vás nějaká? :)

Things that made my Thursday :DD

25. září 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Other
Tenhle týden byl pro mně strašně namáhavý.
Jak fyzicky..
Tak i psychicky..

Psali jsme 10 testů, což je u nás zatím rekord. Příjde mi, že se všichni učitelé začátkem tohoto roku zbláznili a chcou toho po nás strašně moc.
Navíc se nám rozjela vlna projektů takže hrůůza.

Tenhle týden má ale taky své výhody:

1. Konečně se zase rozjela The big bang theory.
- V pondělí v americe měla premiéru 8. řada, na kterou jsem se těšila strašně dlouhou dobu. Zatím jsou sice jen 2 díly, ale myslím, že tahle série bude velice povedená :)

2. Dneska jdu s Nats do kina na film IF I STAY!!!
- Konečně se to podařilo a jdeme spolu do kina. Na tenhle film se těším cca. pů roku a jsem strašně ráda, že na něj můžu jít. Určitě vám napíšu jaké to bylo.
Mám na film celkem velké očekávání, kvůli tomu, že tam hraje jedna z mích nejoblíbenějších hereček Chloë Grace Moretz.

Tady je trailer:


A jak se máte vy? :)
Kontrola AFFS

23. září 2014 v 14:41 | Clary Clair |  Other
Ahoj. Rozhodla jsem se udělat kontrolu AFFS. Zapisovat se můžete do 5.10

Pokud chcete zůstat v Affs tak stačí napsat ZŮSTÁVÁM do komentáře a já si vás škrtnu.Pokud by se mněl někdo zájem zapsat stačí mi napsat do komentáře:
1. Jméno
2. Adresu blogu

:)

News :)

20. září 2014 v 9:23 | Clary Clair |  Other
Ahoj, vím, že tady nebyl už od pondělí článek a moc se za to omlouvám.
Prostě jsem neměla čas. Psali jsme samé testy..
Tenhle článek bude takový informační :D

Takže včera, jsem konečně dočetla Labyrint a STRAŠNĚ SE MI LÍBÍL :D
Protot jsem na něj včera hned šla do kina a bylo to naprosto dokonalý :)) Musím říct, že mě tenhle film moc překvapil, a jestli se rozhodujete jestli na něj máte jít nebo ne. Rozhodně na něj běžte, protože nebudete litovat :))


Tento týden byl celý takový divoký. Ve škole se toho celkem dosta stalo a navíc jsem v kině potkala holku, se kterou se strašně dlouho nebavíme, kvůli jedné věci co udělala.
Musím říct, že kdyby se dalo zabíjet pohledem, tak už sme obě dvě mrtvé :D

A co vy a váš týden? :)

The Fosters

15. září 2014 v 2:00 | Clary Cair |  Movies
Tak máme po víkendu. Jak ste si ho užili? :)
Dneska se budu věnovat mému velice oblíbenému seriálu, kterým je The fosters :)

THE FOSTERS


Anotace:
Drama z prostředí velké rodiny, která se dá jedním slovem charakterizovat jako multietnická. Mix adoptovaných i biologických dětí navíc vychovávají dvě mámy.


Můj názor:
Na tenhle seriál jsme naražela už delší dobu. Neplánovala jsem se na něj dívat, ale jednoho deštivého sobotního rána. Jsem si Fosterovi pustila.
Nikdy bych nečekala, že se mi seriál bude tak moc líbit.
Fosterovi dokážou to, co dokáže jen málo seriálů. Donutit vás dívat se na další díl. Vždycky ten díl ukončí tai, že hned chcete další.

Fosterovi vypráví příběh rodiny ve které jsou dvě mámy. Mají 3 děti. Jedno dítě je od jedné z nich a ostatní dvě jsou adoptovaná dvojčata.
Jednoho dne zavolají jednu z nich a poprosí jestli by se nemohli postarat o Callie, kterou právě pustili z pasťáku.
Steph s Lenou se Callie ujmou a celé se to zkomplikuje, když se Callie pokusí zachránit svého bratra před jejich adoptivním rodičem.
Nakonec se Steph s Lenou rozhodnou ponechat si na nějakou dobu oba sourezence. Je to z pohledu všech členů a mě se to moc líbí. Tenhle seriál se těžko vysvětluje, protože to nejde bez spolierů.
Takže vám doporučuju pustit si aspoň ten první díl, podle kterého poznáte jestli se vám seriál bude líbit :)
Některé hlášky jsou fakt povedené :DOn my wishlist 10 ;)

13. září 2014 v 1:00 | Clary Clair |  Books
Meme z dílny Book Chick City. Cílem je každou sobotu uveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být knihy starší i novější, či knihy vycházející v budoucnu. Já jsem si pro tuto sobotu vybrala:

Kdyby někdo znal celou pravdu o Beth Riskové a jejím životě, okamžitě by poslal její matku do vězení a sedmnáctiletou Beth bůhvíkam. Takže chrání mámu za každou cenu. Dokud se na scéně neobjeví její strýc a přinutí Beth si vybrat mezi máminou svobodou a svým vlastním štěstím. Beth se musí nastěhovat k němu, žít s ním a jeho ženou, která ji nenávidí, a chodit do školy, kde jí nerozumí. Ani trochu. Snad kromě jednoho kluka…
Ryan Stone patří mezi zlatou mládež. Populární hráč baseballu a hvězda místního týmu má však tajemství, které nesmí nikomu prozradit. Ani kamarádům, se kterými sdílí všechno včetně hecování a výzev. Která z nich je nejšílenější? Pozvat na rande Skejťačku, která by o něj nezavadila ani pohledem.
Z výzvy se ale stane přitažlivost, kterou Ryan ani Beth nečekali. Najednou kluk s bezchybnou pověstí riskuje své sny a život pro holku, co miluje. A holka, která k sobě nikoho nepustí blíž než na pět metrů, si to najednou troufne

Slyšeli jste o knížce? JAkou knížku by ste si vybrali vy? :)

Things that made my Thursday- 11.9

11. září 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Other
Ahoj, tak co jak si užíváte školu?
U mě to zatím jde, ale pomalu se nám začínají plánovat testy a já hned ten první posrala. A to doslova. Jako každým rokem píšeme z dějepisu na začátku test z letopočtů.
Tentokrát, to bylo i na desetiletí a to bych nebyla já, kdybych to totálně nepokazila. Zařadila jsem jenom jedno desetiletí dobře a to je to tak lehký!! Já to prostě nechápu. NJN PANIKA... :D

KONEČNĚ!!
Konečně jsem si koupila knížku Labyrint: Útěk a jsem z ní nadšená.

Dneska ráno přesně v 5:24 odjíždím se třídou do Prahy. Jsem moc zvědavá, protože jsme se včera všichni hádali kvůli kupéčcím :D

O víkendu jsem hledala nějaké zajímavé filmy a našla jsem jich hned několik. Ukážu vám jen 2. Sice zatím nešli do kin, ale brzo půjdou. A pokud půjdou rozhodně aspoň na jeden z nich zajdu

1. Young ones
- Tenhle film bych chtěla vidět hlavně kvůli Nicholasovi Houtovi a Elle Fanning. Myslím, že to bude hodně zajímavé.

2. Laggies

- Pokud tenhle film půjde do kin u nás rozhodně půjdu. Hlavně kvůli Chloë Grace Moretz, kterou naprosto zbožňuju :)
Ale taky protože tam hraje Keira Knightley :D

Od dneška (11.9) do zítřka (12.9) tady nebudu, protože budu v té Praze :)

Black and white

9. září 2014 v 15:03 | Clary Cliar |  Outfits
Ahoj, ze začátku bych se chtěla omluvit ze 2 věcí:
1. Omlouvám se, že jsem nekomentovala, ale nejeli mi komentáře. Vždycky když jsem něco napsala, tak se to nezveřejnilo.
2. Omlouvám se, že jsem od soboty nepřidala článek, ale nebyl čas.

Nebojte se, během příštího týdne začnu přidávat víc článků a to díky tomuto pátku. Kdy budu doma sama a budu mít čas něco napsat. :)
Tričko- Moc se mi líbí. Mám ráda takový styl věcí :)
Kalhoty- Přesně ty samé mám doma a jsou úžasné. :D
Kabelka- Ta je prostě úžasná!! Vybrala jsem ji protože se mi strašně moc líbila :)
Tenisky- Myslím, že se k outfitu hodí.
Make up- Takovýhle make up by se mi moc líbil. Myslím, že se k outfitu hodí :D

A jak si užíváte školu? :)

10 filmů, na které se oplatí podívat

6. září 2014 v 13:01 | Clary Clair |  Movies
Čau! Vítám vás u dnešního článku, tak co. Jak si užíváte víkend? :D

Things that made my Thursday :)

4. září 2014 v 13:05 | Clary Clair |  Other
Ahoj! Jen pro začátek bych se chtěla omluvit za mou neaktivitu. Začal nový školní rok a já neměla moc času.
Proto jsem vymyslela THINGS THAT MADE MY THURSDAY.
Things that made my thursday budou o všem možném. Budu takovýhle tip článku přidávat každý čtvrtek.Většinou se v článku oběví písnička, kterou poslouchám, obrázky které mě těší a spoustu fotek, které nafotím.

Tak abych začala. Tenhle školní rok začal velmi dobře (aspoň pro mě). Nesedím sama, což je super, bohužel ale sedím v první lavici. Což je hrozné jelikož jsem k učitelům blízko.
Když jsem seděla vzadu, moc učitelů si mě nevšímalo a já byla ráda, že si můžu číst.
Zimní příběh
- Tenhle film byl úžasný. Moc se mi líbil ale musím říct, že mě trošičku zklamal. Čekala jsem trošku víc, ale stejně se mi moc líbil. Byl zajímavý a já mám ráda filmy ve kterých se čas během filmu posune. (např. z 1920 do 2014)
Na film jsem chtěla do kina, když ho hráli (v Únoru). Ale musím říct, že jsem na něj za tu dobu zapoměla. Připoměla mi ho moje kamarádka :)

Tuhle písničku od Birdy neustále poslouchám a moc jsem si ji oblíbila :)

Tyhle ty dva seriály jsem si strašně oblíbila. Once upon a time sleduju už od prázdnin a nemůžu se dočkat nových dílů.
Zato The fosters jsem začala sledovat před týdnem. Nikdy jsem to neměla v plánu, ale strašně jsem si ho oblíbila :DD