Srpen 2014

On my wishlist 9

30. srpna 2014 v 11:11 | Clary Clair |  Books
Ahoj, tak co? jak si užíváte poslední víkend školy? :)
Taky se do školy netěšíte tak jako já?

Meme z dílny Book Chick City. Cílem je každou sobotu uveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být knihy starší i novější, či knihy vycházející v budoucnu. Já jsem si pro tuto sobotu vybrala:
Co je to za zemi? Kouzelné království za potokem, které si pro sebe jako tajemství vymysleli desetiletý Jess a jeho spolužačka Leslie. Kromě nich do té země nikdo nechodil. Všechno v ní bylo jiné, obývali ji jen duchové háje a Jess a Leslie se v ní stali moudrými a spravedlivými vládci. Od Leslie vyslechne Jess v Terabithii poprvé spoustu nevšedních příběhů - a přestože svoji královnu nečekaně ztratí a bude ji oplakávat, pozná zároveň, že musí putovat dál za ně za oba s tou křehkou krásou terabithijské fantazie...
-Tuhle knížku si chci koupit havně proto, že jsem viděl film, který byl naprosto boží.
Je to film u kterého se směju a pláču, a atak doufám, že kniha bude stejná :)
Hezký poslední víkend prázdnin :))

This or that tag :)

26. srpna 2014 v 13:21 | Clary Clair |  Other
Ahoj, byla jsem nominovaná na tenhle tag od Luss.

1. Peníze nebo štěstí?
- Pro mě je to určitě štěstí. Moc ráda bych chtěla být ve svém životě šťastná.
Samozdřejmě je mi jasné, že ke štěstí jsou pníze potřeba, ale když je člověk šťastný ani mu ti tak nepříjde :)
2. Umět létat nebo číst myšlenky?
- Upříjmě bych chtěla obojí, ale myslím, že spíš číst ty myšlenky.
Čtení myšlenek je dar který můžete cekem snadno zakrýt. Asi nejlepší na čtení myšlenek je to, že se vždyck dozvíte pravdu a poznáte, když vám někdo bude lhát.

3. Umřít zimou či upálením?
- Asi spíš upálením. Asi by to bylo mnohem horší, ale já to nezvládám když je pod nulou. Přece jen každý člověk umře rychleji upálením než zimou. A mrznout několik dní by bylo mnohem horší.

4. Fotbal nebo hokej?
-Rozhodně hokej. Příjde mi mnohem lepší a tábavnější :)

5. Být bohatý,ale umřít brzy a nebo být chudý a umřít hidně starý?
- Tak to je hodně těžká otázka. Já bych rozhodně nechtěla umřít mladá, ale umřít stará a chudá taky není pro mě.
Takže si nakonec zvolím. Stará a chudá, přece jen to má něco dosebe. Třeba umřu chudá a stará, ale rozhodně budu šťastná :)

6. Nemít nohy nebo ruce?
- Rozhodně nemít nohy. Bez rukou bych potřebovala neustálou pomoct. Kdybych neměla nohy byla bych nejspíš na vozíčku, ale schopna se sama o sebe postarat.
Umíte si představit život bez rukou? Já upřímně ne.

7. Čaj a nebo limonáda?
- Pro mě je to určitě limonáda. Čaj piju hlavně v zimě, nebo když si čtu. Limonádu piju mnohem častěji :)
8. Knihy nebo filmy?
- No tak to je těžký, Knížky miluju, ale filmy taky. Asi nejspíš knížky, protože ty můžete brát úplně všude a číst si je kdykoliv :) navíc do knížek se lépe vcítíte :)

9. Orlando Bloom nebo Brad Pitt?
- Rozhodně Orlando Bloom. Orlanda mám ráda už delší dobu. Strašně se mi líbí v Pirátech z Karibiku, nebo v Pánu prstenů :)

10. Žít ve světě s pokémony a nebo se superhrdiny?
- Rozhodně se superhrdiny :) Mám sice ráda pokemony, ale superhrdiny mám možná trošičku raději :)
Co se dá říct. Miluju Kick-Ass a Spiedermana! :D

Moc děkuju za nominaci :)

Nominuju:On m wishlist 8 :D

23. srpna 2014 v 17:00 | Clary Clair |  Books
Meme z dílny Book Chick City. Cílem je každou sobotu uveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být knihy starší i novější, či knihy vycházející v budoucnu. Já jsem si pro tuto sobotu vybrala:

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.

Info :)

21. srpna 2014 v 16:04 | Clary Clair |  Other
Ahoj, jak se máte?
Já se mám celkem dobře. Jsem teď u babičky a dědy, což znamená, že jsem i se sestřenkama :)
Moc se mi tu líbí :)

Jak jsem už zmiňovala, měla jsem v plánu jít na film Tři bratři :D Šli jsme se sestřenkama na premiéru a musím říct, že mě překvapilo, jak moc se mi film líbil :)
Teď bych si chtěla zajít na spoustu filmů, ale kde na to vzít peníze :D
Byla jsem nakupovat knihy a musím říct, že se mi za celé prázdniny nazbíralo mnoho knih. Koncem prázdniny na to můžete očekávat článek :)

Chtěla bych se omluvit za mou neaktivitu, ale poslední dobou nemám vůbec čas. Příští týden budu doma hlídat bráchu, takže určitě napíšu mnoho článků :)

A co vy? Jak si užíváte zbytek prázdnin :D
Já jsem to sem prostě musela dát:33 :D

On my wishlist 7

16. srpna 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Books
Meme z dílny Book Chick City. Cílem je každou sobotu uveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být knihy starší i novější, či knihy vycházející v budoucnu. Já jsem si pro tuto sobotu vybrala:

Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit...

Tim je obyčejný australský kluk. Pracuje jako kuchař v otcově restauraci, každý den si zasurfuje a dá si pivo. Je se svým životem navýsost spokojený - tedy až do chvíle, kdy ho jeho přítelkyně Lilla vyhodí z bytu s tím, že by měl konečně dospět. Řízením osudu se Tim stává podnájemníkem v obrovském starodávném a trochu strašidelném domě, který vlastní uzavřená a plachá Anna, dívka s traumatickou minulostí, jež už půl roky nevyšla z domu, neboť trpí agorafóbií (strach z otevřeného prostoru) a záchvaty paniky. Bezstarostný Tim se rozhodne, že si Anninu psychickou nemoc nebude připouštět, ale když se v domě začnou dít podivné věci, zalekne se, že Anna už ztrácí rozum docela a že by mohla být nebezpečná - jenomže to už se mezi oběma spolubydlícími, kteří snad nemohou být rozdílnější, rodí křehké, ale silné pouto…


Ahooj :)

14. srpna 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Other
Ahoj :))
Jak si užíváte prázdniny? Já celkem jo. Teď jsem u babičky a dědy a většinu svého času trávím se sestřenicí. Proto se omlouvám za neaktivitu. Snad to bude příští týden lepší :)
Zítra se vrací moje druhá sestřenice a jako překvapení ji bereme do kina. Jdeme na Tři bratry. Sice jsem na pohádky trošku stará, ale co bych pro svoje sestřenice neudělala.
Začala jsem celkem hodně běhat. V poslední době jsem měla velké deprese, a tak jsem si vždycky šla zaběhat.
Dopadlo to tak, že bez běhání nemůžu žít. Prostě sluchátka a běží se :DD
A co vy a prázdniny?

Nové knihy za srpen 2014

10. srpna 2014 v 0:00 | Clary-Clair |  Books
Ahoj, dneska jsem tu s novýma knihama za srpen :) snad si mezi nimi najdete nějakou favoritku.

1. Pohřben v oblacích

V srpnu 2008 zahynulo na K2 za jediný den jedenáct horolezců. O lezcích ze západního světa, ať už o těch, kteří přežili, nebo o těch, kteří zahynuli, byla napsána hromada knih a natočeno několik dokumentů. V centru celé tragédie, přitom mimo pozornost světových médií, tehdy ale stáli dva Šerpové - Čiring Dordže a Pemba Gjalje. Nejenže sami jako zázrakem přežili, ale svým hrdinským počínáním navíc zachránili několik dalších životů. Jejich udivující příběh se stal brzy součástí horolezeckých legend.
Toto strhující dobrodružství sleduje dlouhou cestu obou Šerpů z jejich odlehlých a zaostalých vesnic v Nepálu až na vrchol nejnebezpečnější hory světa. Z fascinující nové perspektivy přitom vypráví o jedné z nejdramatičtějších katastrof v historii horolezectv
Datum vydání: 24.8 2014

2. Šaty pro nevěstu


Heather Wellsové budou zanedlouho vyzvánět svatební zvony. Do svatby s jejím vyvoleným, soukromým detektivem Cooperem Cartwrightem, už zbývá jen měsíc, ale svatební přípravy jsou skoro to poslední, na co má Heather momentálně čas. Na "Koleji smrti", kde pracuje, právě probíhá orientační týden pro nastávající studenty prvních ročníků a hned jak skončí, vypukne naplno nový školní rok. A do toho je na Heatheřině koleji ubytován i nový VIP student, princ z jedné bohaté, i když ne zrovna demokratické arabské země, jehož otec věnoval univerzitě závratnou sumu peněz. Princi Rašídovi však někdo vyhrožuje smrtí, a tak je v souvislosti s jeho osobou nutno zavést přísná bezpečnostní opatření. Za takových okolností je jasné, že potíže jsou na spadnutí.
Problémy se zařizováním svatby, honička v práci, napjaté vztahy s rodinou budoucího manžela, návrat ztracené matky, starosti s princem a jeho bodyguardy, přehnaně úzkostliví rodiče studentů prvních ročníků, to je jen zlomek toho, co Heather musí řešit. A přitom ze všeho nejvíc touží po poklidném životě. A taky by si moc přála, aby alespoň letos na "její" koleji žádný ze studentů tragicky nezahynul. Jenomže lidé jako Heather by některá svá přání snad ani neměli vyslovovat nahlas, aby něco nepřivolali…
Datum vydání: 6.8 2014

3. Dvířka do neznáma

Maroušek je obyčejný bankovní úředník, který má nedaleko do penze a který má své tajné sny. Do jeho vzpomínek se vkrádá kniha, jež mu připomíná dětství a inspiruje jeho touhu. Bydlí na sídlišti v bytě 3+1, ale v duchu sní o vilce se zahradou, má o ní stále přesnější představu, ví dokonale, jak by měla vypadat. A jednou takový dům objeví. Polorozpadlý, zchátralý, zanedbaný. Vloží do něj všechny rodinné úspory na stáří. Ví, že to není rozumné, ale je šťastný.
Ve starém domě postupně odhaluje různá tajemství a překvapení a to mu nakonec usnadní nutné rozsáhlé opravy. Možná je to na hraně zákona... Bude tu hrát roli podivný sen a torzo pohádkové knihy, kterou tam najde? A podaří se mu díky tomu dům opravit podle svých představ?
Zdá se, že je mu osud nakloněn. Ale bude tomu tak až do konce?
Sledujeme tak příběh dospělého muže s klukovskými sny, který se dostává do konfliktu reálného a pohádkového světa, a od první do poslední stránky můžeme všechno prožívat s ním. Možná se i trochu bát, aby se mu to podařilo...
Datum vydání: 27.8 2014

4. The walking dead: Pád guvernéra

V románu Pád Guvernéra, třetím pokračování knižního cyklu ze světa živých mrtvých, se vracíme do městečka Woodbury v georgijském okrese Meriwether. Od propuknutí "nákazy", kdy svět zamořily věčně hladové oživlé mrtvoly, uplynuly dva roky. Příval zombií neustává, krajina pustne, lidé v každodenním zápase o vlastní existenci ztvrdli a okorali a zdroje začínají docházet...
Woodbury ale vládne železnou rukou samozvaný vůdce, Philip Blake zvaný Guvernér, a ten si stanovil posvátný úkol, ochránit tuhle malou komunitu a postarat se o své ovečky za všech okolností. Vyžaduje jen jedno: každý musí podřídit své vlastní potřeby potřebám celku - a o těch rozhoduje on sám! Obyvatelé městečka uznávají Guvernérovu svrchovanou autoritu výměnou za relativní bezpečí, které jim zajišťuje, a raději se na nic neptají. Jen ti vnímavější poznávají jeho utajenou pravou tvář, zjišťují, jak nelítostný a krutý umí být. To na vlastní kůži zakusí i tři vetřelci, kteří se zčistajasna objeví před hradbami Woodbury bůhvíodkud a s bůhvíjakým záměrem...
Datum vydání: 13.8 2014

5. Remy

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou.
Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…
Datum vydání: Už vyšla :)

6. Cesta u řeky

Od doby, kdy byla Lucy Sheridanová naposledy v Summer River, uběhlo už třináct let. Když tu byla naposledy na návštěvě u své tety Sary, byla zničehonic poslána domů po jednom z divokých večírků - u muže, do něhož byla zamilovaná. Nic trapnějšího už ji potkat nemohlo. Mason Fletcher - jen o pár let starší, ale mnohem dospělejší - byl čirou náhodou ochranitelský typ, který se domníval, že jí musí přispěchat na pomoc.
Když se Lucy nyní vrací do Summer River po tetině smrtelné automobilové nehodě, zjišťuje, že za vším bylo víc, než si tehdy uvědomovala. Mason jí té noci uchránil před velice ošklivým zločinem - a brzy poté Tristan, chladnokrevný bohatý kluk, který si ji vybral za svoji oběť, záhadně zmizel a jeho tělo nebylo nikdy nelezeno.
Za těch třináct let se toho hodně změnilo. Lucy nyní pracuje pro soukromou vyšetřovací agenturu jako genealožka, zatímco Mason nechal práce u policie a vede s bratrem úspěšnou bezpečnostní firmu - i když stále ví, jak zacházet s hasákem, když vypomáhá ve strýcově místním železářství. Dokonce i městečko Summer River se proměnilo z ospalé farmářské osady v nóbl místo na kalifornském venkově. Mason je však v srdci stále ochráncem a čirou náhodou i velice pohledným mužem. A když s Lucy dojdou v Sařině domě k šokujícímu objevu a někteří z Tristanových starých přátel se začnou chovat podezřele, Masonovy instinkty vzplanou na poplach. Jednou už Lucy zachránil a udělá to znovu. Ale tentokrát Lucy trvá na tom, že při své vlastní záchraně přiloží ruku k dílu.
Datum vydání: 27.8 2014

7. Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město

Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék pro svou milovanou ředitelku, slečnu Peregrinovou. Jenže ve městě ničeném válkou číhají nečekaná překvapení na každém rohu. A než Jacob dovede podivné děti do bezpečí, musí učinit důležité rozhodnutí, které se týká jeho lásky k Emmě Bloomové.
Prázdné město vtáhne čtenáře do imaginárního světa telepatie a časových smyček, cirkusových triků a vlkodlaků - do světa obydleného "podivnými" dospělými, vrahounskými stvůrami a bizarními druhy zázračných zvířat. Stejně jako v prvním díle v sobě i druhá část Podivných dětí spojuje napínavou fikci s dosud nepublikovanými dobovými fotografiemi a nabízí tak jedinečný čtenářský zážitek.
Datum vydání: 6.8 2014

8. Manželovo tajemství

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.
Datum vydání: 29.8 2014

9. Labyrint: Útěk

Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit...
Datum vydání: 28.8 2014

10. Příběh dvou staletí

Alessandra D'Angeli touží po dobrodružství. Je unavená ze svého života v renesanční Florencii, kdy se musí podřizovat zkostnatělé morálce i očekávání ostatních. Jednou jedinkrát chce být sama sebou. A ze všeho nejvíc touží se znovu setkat se svou sestřenkou Cat, která za ní přišla z budoucnosti. A hvězdy vyslyší její prosbu.
Alessandra se najednou ocitá v 21. století - ze všech stran na ni útočí podivné zvuky, lidé jsou naprosto skandálně oblečeni a zdá se, že se svět zbláznil. Avšak Alessandra ví, že jí hodiny neodvratně odtikávají čas, než se bude muset vrátit zpět do šestnáctého století, a tak si chce největší dobrodružství svého života pořádně užít. A co by to bylo za dobrodružství, kdyby nedošlo i na lásku?
Datum vydání: 13.8 2014

11. Jsem rozohněná

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a přestat být tou malou zlomenou dívkou.
Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí. Válka je na dosah ruky a Juliette ví, že jediná cesta, jak se udržet naživu, je svrhnout nový systém. Její smrtící dotek přestává být prokletím a stává se velkou výhodou. Ale i tak to sama nedokáže - pomoct jí může jen někdo, o kom byla vždy přesvědčená, že mu za žádných okolností nemůže důvěřovat: Warner
Datum vydání: 20.8 2014

12. Kde hvězdy stále září

Co si Calie pamatuje, je na útěku se svou matkou, která ji jako dítě unesla od otce. Calie nikdy nežila normální život - nikdy neměla opravdový domov, nikdy nepoznala svou rodinu, nechodí do školy a nejčastěji se živí jídlem z automatů. A když její matku zatkli a Calie se vrací ke svému otci, musí najít způsob, jak nechat minulost za sebou a jak se stát součástí velké rodiny. A hlavně musí uvěřit, že láska opravdu existuje a ona může být milována, nejen využívána. A jaké místo se k tomu hodí víc než malé městečko na Floridě s velkou řeckou komunitou, kde je celý rok krásné počasí, oceán je za rohem a rybářské lodi každé ráno vyrážejí na lov?
Trish Dollerová napsala neuvěřitelně poutavý a drsný příběh o tom, jak se vyrovnat se ztrátou, zradou i láskou - a hlavně příběh o tom, jak neztratit sám sebe.
Datum vydání: 20.8 2014

13. Nevěsta ve sněhu

Ať půjdeš kamkoli, najdu si tě. Ať zemřeš kdekoli, budu u toho… Vlastně to měl být radostný den. Hlavní komisař Robert Marthaler se těší, až odpoledne vyzvedne na letišti svou přítelkyni Terezu, která se po třech letech vrací do Frankfurtu. Hned ráno ho však zavolají k vraždě mladé ženy. Stačí jediný pohled na zohavené tělo a je jasno: oběť byla před smrtí dlouho mučena. Marthaler a jeho kolegové tuší, že s obvyklým vyšetřovacím postupem se tentokrát nikam nedostanou. Téhož dne se nová budova policejního prezidia na Adickesově třídě ocitne pod vodou. Marthalerův tým se proto přestěhuje do starého činžovního domu: mezi bednami a nadávajícími stěhováky musí objasnit jeden z nejobtížnějších případů v dějinách frankfurtské kriminální policie. Tím však problémy Roberta Marthalera nekončí. Kvůli vyšetřování zapomene přijet pro Terezu na letiště a ona se mu pak několik dní vůbec neozývá. Jako by se po ní slehla zem. Nadřízený k jeho týmu navíc přidělí policistu, se kterým má hlavní komisař nevyřízené účty. A když se Marthaler na tiskové konferenci více než oprávněně rozzlobí, má to své následky. Svéhlavý a nepohodlný komisař, který byl svému šéfovi už dlouho trnem v oku, je postaven mimo službu…
Datum vydání: 5.8 2014

Snad se vám článek líbil :)


My first time tag :))

8. srpna 2014 v 10:50 | Clary Clair |  Other
Ahoj. Abych tady od pátku do neděle nepřidávala jen knížky. Rozhodla jsem se udělat tenhle tag jménem: My first time tag :)
V neděli přidám článek na téma Nové knihy za měsíc srpen 2014 :)

1. První slovo
- Ptala jsem se a mím prvním slovem bylo máma.

2. Jméno tvé první nejlepší kamarádky
- Svoji první nejlepší kamarádku jsem měla ve školce a jmenovala se Karolína :)

3. První domácí mazlíček
- Morče a mám ho dodnes :)

4. První strach
- U mě jsou to pavoci. Už odmalička z nich mám velkou hrůzu. I z těch malých :D

5. První osoba které si dnes napsala
- kamarádce :)

6. První auto
- Zatím žádné nemám. :)

7. Tvůj první telefon.
- Měla jsem takovou tu strašně starou Nokiu, která byla trašně tlustá a těžká. :D

8. První pusa
- Tak ta byla asi ve 3. třídě z jedním klukem z naší třídy :DD
9. První láska
- Tu jsem měla ve školce. Byla to taková ta první dětská láska :DD
10. První deník
- Mím prvním deníkem byl růžový deník s barbie. Moc se mi nelíbil, protože jsem si nikdy Barbie neoblíbila. Ale psala jsem do něj :D

A co vy a vaše poprvé? :))

Black outfit :)

6. srpna 2014 v 0:00 | Clary Clair |  Outfits
Ahoj. Ze začátku bych se chtěla omluvit za svoji menší neaktivitu.
Určitě se to koncem tohoto týdne zlepší protože jedu k babičce a dědovi. Tam budu mít víc času na články :)

Šaty- Moc se mi líbí. Kéž by se takové daly sehnat.
Boty- Úžasné. Moc se mi líbí a hodí se jak ke kabelce, tak k šatůmKabelka- Nevíte někdo kde by se dala koupit? Protože mě se moc líbí a takovou scháním už delší dobu.
Náušnice- Stejné mám doma, ale jsou v růžové.
Řasenka, rtěnka- Rtěnku jsem vybrala rudou, protože by zdůraznila rty.

Snad se vám outfit líbil :)

On my wishlist 6

2. srpna 2014 v 0:00 | Clary-Clair |  Outfits
Meme z dílny Book Chick City. Cílem je každou sobotu uveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být knihy starší i novější, či knihy vycházející v budoucnu. Já jsem si pro tuto sobotu vybrala:
Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mise.
Stovka odsouzenců, pronásledovaných nástrahami divoké přírody a tajemstvími své minulosti, musí bojovat, aby přežila. Nikdy se z nich neměli stát hrdinové, ale nakonec mohou být poslední nadějí pro CELÉ lidstvo.

Málokdo z obyvatel Huntsdalu tuší, že existuje ještě jiný svět, svět elfů a víl. Svět plný tajemství a nebezpečí, který je smrtelníkům zapovězený.

Aislinn vidí víly od narození, ale nikdy netušila, že ve světě éterických bytostí, před nimiž celý život utíká, bude muset sehrát zásadní roli. Vše se pro ni změní v okamžiku, kdy se setká s Keenanem, letním králem. Ten v ní spatří svou královnu, kterou marně hledá již tisíc let. S její pomocí má zachránit svět letních elfů i lidí před zlovůlí kruté zimní královny. Najde v sobě Aislinn dostatek odvahy, aby podstoupila osudovou zkoušku? Bude ochotná riskovat vlastní život, aby pomohla nebezpečně krásnému elfovi, kterého ani nezná?


Summer outfit :)

1. srpna 2014 v 0:00 | Clary-Clair |  Outfits
Bunda- Tahle bunda je už od pohledu velmi tenká. Líbila se mi hlavně proto že jsem ji viděla nedávno v obchodě.
Šaty- Šaty jsou krásné a hodí se ke všemu. Líbí se mi na nich ty květinové vzory.
Boty- Tyhle boty jsou prostě překrásné! Miluju boty na podpatku a proto mi tyhle boty okamžitě spadly do oka. Ta jejich barva se hodí skoro ke všemu až na nějaké barvy :)
Kabelka- Myslím že se k outfitu hodí. Má podobnou barvu jako boty a působí půvabně :)